Kontakta Macpatric 08 - 650 15 00 (Vardagar 9-17)
Kassa 0

Kontakt

Butiken är öppen helgfria vardagar kl. 08.00 till 17.00. Webbshoppen är alltid öppen naturligtvis.


Växelnummer: 08-650 15 00

Beställningar på web: shop@macpatric.se
När du funderar på tillbehör och produktfrågor på webbsidan.

Mail till Service och verkstad shop@macpatric.se
Frågor inför inlämning till verkstad eller frågor gällande ett aktivt serviceärende. mac@macpatric.se

Företags-försäljning

Richard Sundqvist - Försäljning av Apples hårdvara och tillbehör E-post: richard@macpatric.se Telefon: 070-750 09 19

Teknik, Service & Reparationer

William Andersson E-post: william@macpatric.se Telefon: 073-714 99 96

Rasmus Åsebring Salinas E-post: rasmus@macpatric.se Telefon: 076-677 12 21

Leo Nyman (Arbetar kl 11.00 till 19.00) E-post: leo@macpatric.se Telefon: 073-806 64 67

Janne Lindström E-post: janne@macpatric.se

Konsult

Kalle Axelman E-post: kalle@macpatric.se Telefon: 079-098 09 20

Odd Hallberg E-post: patric@macpatric.se Telefon: 073-313 00 88

Logistik & Webborder

Daniel Hedlund E-post daniel@macpatric.com

Hitta hit

Karlsviksgatan 19
112 41 Stockholm
T-Bana: Fridhemsplan, Uppgång Drottningholmsvägen



Sale

Unavailable

Sold Out